Spolupracujeme

BOUDA POD SNĚŽKOU

Horská bouda na samotném konci Obřího dolu

Boudu pod Sněžkou najdete v nádherné přírodě II. zóny Krkonošského národního parku. Stojí přímo na břehu řeky Úpy v nadmořské výšce 950 m až na samotném konci Obřího dolu (mapa zde). Na Sněžku je to vzdušnou čarou jen 2 km. Bouda je součástí turistických tras různých obtížností směřujících na českou i polskou stranu Krkonoš. Tato oáza klidu je v letním období nejlepším výchozím bodem pro výlety po Krkonoších. V zimě nabízí výborné podmínky různým outdoorovým aktivitám, skialpinistům, běžkařům a nadšencům pro chůzi na sněžnicích.

Přespat můžete v nově zrekonstruovaných pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a nádherný výhled na hřebeny Krkonoš. Samozřejmostí je bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Pro relaxaci je připravena sauna pro 6 až 8 osob s možností koupání v jezírku řeky Úpy.

Stylová restaurace se 70 místy nabízí útulné posezení u kamen s netradičním výhledem na Sněžku. Pochutnáte si na české i typicky krkonošské kuchyni, výborných domácích koláčích, vdolcích, klobáse na grilu, rybách a sýrech z místní udírny. Restauraci je možno využívat taky jako školící místnost, pro firemní akce nebo soukromé oslavy. Nejjednodušší cesta k nám je z Pece pod Sněžkou (cca 2 km) klidným údolím podél řeky Úpy (mapa zde).

Nyní je i nově otevřena terasa s nádherným výhledem na Sněžku.

Těšit se můžete na domácí kuchyni!

Udělejte si krásnou nenáročnou procházku, jste srdečně zváni!

Personál Boudy pod Sněžkou každodenně používá oblečení značek Devold, Bergans, Dale a Klättermusen.

 

BOUDA POD SNĚŽKOU