Dale of Norway

Originalita, Exkluzivita, Kvalita!

O značce

Dale of Norway je předním inovátorem v oblasti nové vlny a příze. Všechny pleteniny jsou vyrobeny ze 100% prvotřídní a ekologické vlny. Kolekce je navržena z různých typů vlny, od silné norské vlny, která je ideální pro trvanlivé pleteniny jako střední nebo svrchní vrstva oděvu, až po extra jemnou vlnu Merino, která se používá na první vrstvy oblečení nošené přímo na těle. Za použití jedinečné techniky pletení vznikají oděvy zachovávající si výjimečně dlouho své skvělé vlastnosti.
Naše heslo zní  ORIGINALITA, EXKLUZIVITA, KVALITA !!

Firma Dale of Norway má sídlo a výrobu v Norsku. Vzhledem k tomu, že je továrna jakousi “laboratoří” vysoce zkušených pracovníků, firmě se daří uvádět na světový trh špičkové inovace v rámci vlny a pleteného oblečení. Značku Dale of Norway obléká i norská královská rodina.

Aktuální katalog

Galerie

Zakladatel Peder Jebsen měl dlouholeté zkušenosti s textilním průmyslem a vystudoval moderní metody výroby v Anglii a vesnička v údolí Dale byla ideálním místem pro založení textilní továrny, která využívá energii vodních zdrojů a má snadný přístup k norské vlně.
Pletené výrobky od Dale se staly rychle uznávánými pro svou prvotřídní kvalitu. Do firmy jsou přijímáni pouze zruční pletaři a další řemeslníci.
Firma Dale of Norway působí již dlouho jako lídr na trhu, co se týče výrobků z vlny a je také známá důležitými inovacemi. Dale v roce 1912 představilo prvotřídní česanou vlnu, jejíž vlastnosti vytvořily pověst čisté a dlouho trvající kvality výrobků firmy Dale, kvality, pro niž je firma známá. Kvalita a také pověstný vzhled výrobků se staly synonymy pro značku Dale a jsou jimi dodnes.
Firma Dale of Norway má výrobu v Norsku. Vzhledem k tomu, že továrna je jakousi “laboratoří” vysoce zkušených pracovníků, tak se firmě daří uvádět na světový trh špičkové inovace v rámci vlny a pleteného oblečení.
Talentovaný tým designerů firmy Dale vytváří krásné vzory a kvalifikovaní technici vyvíjejí a testují každý vzor před jeho uvedením do výroby.

Sociální sítě