Devold

Tradice, která nemá na dnešním trhu obdoby.

O značce

Devold je norská firma, která se zabývá výrobou vlněného termoprádla a vlněných svetrů. Působí na trhu již od roku 1853, kdy ji založil Ole Andreas Devold ve městě Ålesund. Takto dlouhá tradice nemá na dnešním trhu obdoby – jedná se jednoznačně o nejstarší vlněné termoprádlo na světě.

Tradice, několik let zkušeností a norská kvalita, pouze to nejlepší z vlny, to je Devold of Norway.

Aktuální katalog

Galerie

Devold of Norway je jednou z nejstarších outdoorových značek. Příběh Devoldu začal v dobách prvních velkých polárních expedic. Společnost založená v roce 1853 na západním pobřeží Norska se už přes 169 let věnuje vývoji a inovacím zpracování vlny s cílem nabídnout vlněné oblečení bez kompromisu v kvalitě, komfortu a ochrany nepřízní počasí.

Zpracování vlny se věnujeme od roku 1853. Za tu dobu jsme se díky našim zákazníkům (tedy možná i vámi) etablovali jako světová jednička a lídr trhu s vlněným oblečením.Vlnu si sami zpracováváme a naše výrobní závody se nachází výhradně v Evropě. Jako jediní celý proces produkce vlny kontrolujeme, a to od střihu ovcí, přes předení příze, až po tkaní pletenin a šití finálního výrobku.

Jsme hnáni kvalitou a inovací. Už více než 160 let se řídíme duchem vývoje a jsme odhodláni pomáhat našim zákazníkům k úspěchu. Jsme přitom nekompromisní, pokud jde o kvalitu. Neustupujeme z cesty a neúprosně míříme k cíli, abychom dosáhly neporovnatelně vysoké jakosti.To z nás udělalo průkopníky v produkci vlněného oblečení.

Cítíme přitom obrovskou odpovědnost za všechno, co děláme a za všechny aspekty výroby, za vztahy v rámci byznysu i mimo něj. Zpracováváme jeden z nejekologičtějších materiálů na světě. Vlna je 100% přírodní a pochází z obnovitelného zdroje

Jsme neuvěřitelně hrdí na svůj norský původ a dědictví – více než 160 let umožňujeme nejen předním světovým objevitelům dosáhnout jejich osobních cílů a profesionálům poskytujeme jedinečnou formu bezpečí před všemi přírodními živly. Staňte se i Vy součástí světa Devold!

Sociální sítě