Kari Traa

To nejlepší sportovní oblečení, navržené od ženy pro ženy!

O značce

https://www.youtube.com/results?search_query=karitraa+cz

Kari Traa, je úspěšná zakladatelka jedinečné značky dámského sportovního a městského oblečení. Norská akrobatická lyžařka Kari Traa, držitelka tří olympijských medailí byla opakovaně zvolena za “nejvíce sexy ženu v Norsku”.

Zakladatelka stejnojmenné značky dámského oblečení, jako sportovkyně hledala značku, která rozumí potřebám žen při pohybu a nikde žádnou nenašla.  Neváhala a spojila se s profesionály a designéry a vytvořila dokonalou ženskou sportovní a městskou kolekci Kari Traa. Prostě dámská značka od ženy pro ženy !!

Eva Samková, mistryně světa ve snowbardcrossu a olympijská vítězka, je tváří této značky pro Českou republiku. Miluje tuto značku a její styl.

Sportovní norská značka Kari Traa je speciálně navržena od ženy pro ženy! Je jedinečná svými barevnými kombinacemi a unikátním designem! Buď svá! Buď jako Kari Traa!

Aktuální katalog

Galerie

Fanouškům freestylového lyžování je jistě jméno úspěšné držitelky několika olympijských medailí dobře známé. Nicméně opominout by ho neměly ani aktivní sportovkyně, prahnoucí po funkčním a maximálně pohodlném oblečení, které je podpoří v dosažení jejich cílů.

Kari Traa se narodila 28. ledna 1974 v norském Vossu. Kariéru začala s kulichy a čepicemi, které si Kari pletla mezi závody, protože dostupné pokrývky na lyžařskou helmu jí z mnoha důvodů nevyhovovaly. Obdarovávala jimi své přátele a známé a zároveň si přizpůsobovala vlastní lyžařskou výbavu tak, aby ji v ničem neomezovala. S normálními ženskými křivkami si totiž dokázalo poradit jen velmi málo výrobců sportovního oblečení. Užitečný koníček postupně přerostl v něco víc a na samém konci cesty stálo založení nové módní značky Kari Traa, vytvořené ženou pro ženy v norské obci Voss.

Milovnice funkčního pohodlí Kari Traa proto navrhla (a samozřejmě vyzkoušela) speciální dámské střihy pro bundy i kalhoty, které následně upravila i pro mikiny, kalhotky a podprsenky. A jsou to právě posledně jmenované, které si pro svou unikátnost zaslouží obsáhlejší zmínku. Ty od Kari mají vyztužená ramínka a unikátní systém zapínání, který jejich majitelky nezradí ani při těch nejnáročnějších činnostech. Pohodlí zajistí bezkosticové provedení a jedinečnou funkčnost zase použití dvou druhů rychleschnoucích látek s různou směrovou strečovostí.

Všechny ženy se totiž chtějí především líbit a nezáleží na tom, jestli jsou zrovna na hodině zumby nebo na orientačním běhu. Vlněná móda u nás navíc není až tak obvyklá, takže potkat jinou ženu ve stejném oblečení je velmi nepravděpodobné. Vlna navíc příjemně hřeje, nezapáchá a snadno se udržuje.

Sociální sítě