Spolupracujeme

JELENÍ LOUKY

Stylová horská chata Jelení louky

Chata Jelení louky se nachází v malebném údolí ve výšce 986 mnm. Z centra Pece pod Sněžkou je to  cca 3 km po červené turistické značce směr Richtrovy boudy, Výrovka (mapa zde). Jelení louky nabízí ubytování ve stylové horské chatě. Prostorná jídelna s dětským koutkem potěší především menší návštěvníky. Součástí chaty je také hospůdka s tradicí od roku 1731. Zde se můžete občerstvit i nasytit po celý den. Kynuté knedlíky, palačinky a jiné dobroty jsou vyhlášenými specialitami zdejší kuchyně.

Ubytovací kapacita chaty je 40 lůžek ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Nabízí domácí stravu se snídaní formou bufetu a tříchodovou večeří (polévka, hlavní jídlo, moučník nebo salát).

Personál Jeleních Luk nosí oblečení značek Devold a Bergans.

Jelení Louky doporučují!

Triko DEVOLD SPORT

Výborná všestranná termoregulační vrstva vhodná na veškeré sportovní a outdoorové aktivity i volný čas. Jedná se o řadu upletenou z mimořádně měkké vlny Merino s žebrováním, které je zárukou maximální pevnosti v podmínkách, kdy potřebujete lehký oděv. Žebrovaná struktura spodního prádla umožňuje proudění velkého množství vzduchu. Vzduch má vynikající izolační schopnosti za chladného i teplého počasí. Toto prádlo je prodyšné a poskytuje pocit lehkosti a měkkosti. Řada Devold® Sport přiléhá příjemně na tělo, vsakuje vlhkost a udržuje vaše tělo v suchu.

JELENÍ LOUKY